حمل اثاثیه کارگر

باربری آرمان متخصص در بسته بندی وحمل ونقل بار

 ۰۲۱۴۴۰۷۷۸۴۳

 ۰۲۱۲۲۸۹۷۳۸۹             ۰۹۱۹۱۳۶۱۱۸۹

حمل اثاثیه کارگر

حمل اثاثیه کارگر

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری کارگر همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد.

البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات اتوبار کارگر کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.

انواع خدمات ما:

جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه

شاید سخت ترین مرحله از یک اسباب کشی جمع آوری اثاثیه و بسته بندی صحیح اسباب باشد.

برای تسریع اسباب کشی و جابجایی باید چند روز قبل از تاریخ جابجایی شروع به جمع کردن وسایل کنید و آنها را به صورت صحیح بسته بندی و آماده بردن به منزل جدید کنید.

باربری  کارگر با در اختیار داشتن نیرو های کار آزموده و با تجربه در این زمینه میتواند بهترین خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه را به شما همشهریان عزیز ارائه کند.

حمل اثاثیه کارگر

حمل اثاثیه کارگر

جابجایی صحیح لوازم خاص مثل پیانو و یخچال ساید

حمل اثاثیه کارگر

لوازم و وسایل سنگینی همچون پیانو ، یخچال ساید بای ساید و … که ظرافت خاص خود را هم دارند نیاز به کارگران با تجربه و کاردان دارد.

باربری کارگر با در اختیار داشتن تجربه ای چندین ساله در امر باربری و اتوبار، می تواند در حمل پیانو ، حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید و دیگر لوازم از این قبیل توسط کارگران زبده و حرفه ای شما را یاری کند تا نگران خراب شدن اسباب و وسیله های خود نباشید.

چیدمان در کامیون هم اهمیت دارد !

نوع چیدمان وسایل در کامیون از اهمیت زیادی برخوردار است.

یک چیدمان غلط میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود. اگر چیدمان وسایل و اثاثیه به شکل درستی انجام نشود نمیتوان از حداکثر فضای کامیون بهره برد.

در باربری کارگر  وسایل و اثاثیه را در کارتن و جعبه های محکم و مقاوم بسته بندی کنید تا هنگام چیدمان آنها با مشکل مواجه نشوید.

باربری کارگر مجهز به کامیون های مسقف بوده و برای جلوگیری از خط و خش افتادن روی وسایل از عایق و پتو و موکت استفاده میکند تا اسباب کشی شما بدون خسارت باشد.

حمل اثاثیه کارگر

توجه:

با وجود انواع باربری های فعال، باربری کارگر با وجود سابقه ای درخشان در امر جابجایی و حمل و نقل وسایل و اثاثیه و اسباب کشی به تمام نقاط در تمام طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به تمام مردم ایران زمین خواهد بود.

مابه شما نوید بهنرینها را می دهیم.

حمل اثاثیه کارگر

فهرست
تماس با ما